Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wybitni zawodnicy UKS Szamotulanin uhonorowani

Wybitni zawodnicy UKS Szamotulanin uhonorowani

10 Września 2020

10 wrzesnia br. Starosta Szamotulski Beata Hanyżak oraz Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Maciej Trąbczyński wraz z Burmistrzem Szamotuł Włodzimierzem Kaczmarkiem zaprosili na spotkanie działaczy, w osobach Prezesa Wiesława Małyszki, wiceprezesa Damiana Dubiela, trenera Łukasza Klapczyńskiego oraz zawodników UKS Szamotulanin. Była to miła okazja do szczególnego uhonorowania sportowych osiągnięć złotych i srebrnych Mistrzów Polski: Kalinę Pylińską Mistrzynię Polski w kategorii Kadetka oraz Wicemistrzynię w kategorii Juniorka, Kamila Małeckiego i Kacpra Taudul - Mistrzów Polski w kategorii Kadet oraz Jakuba Hajduka Wicemistrza Polski w kategorii Junior. Podczas spotkania rozmawiano również o sposobach finansowania klubów sportowych, o szkoleniu młodzieży oraz planach na przyszłość.

Wybitni zawodnicy UKS Szamotulanin uhonorowani

Zawodnicy UKS Szamotulanin uhonorowani