Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wyjątkowa Wycieczka w Ramach Projektu "Poznaj Swój Kraj"

Wyjątkowa Wycieczka w Ramach Projektu "Poznaj Swój Kraj"

30 Sierpnia 2024

W dniach od 22 do 25 sierpnia 2024 roku odbyła się czterodniowa wycieczka „Szlakiem Żubrów, Wielu Wyznań i Dziewiczej Przyrody,” zrealizowana w ramach projektu "Poznaj Swój Kraj" i wsparta przez Powiat Szamotulski. Wyprawa ta była w całości skierowana do osób niepełnosprawnych, a także do ich opiekunów-wolontariuszy.

Celem wyjazdu było zapoznanie się z bogactwem historycznym, kulturowym i przyrodniczym regionu Podlasia. W programie znalazły się wizyty w takich miejscach jak Hajnówka, Sobór Świętej Trójcy, Muzeum Przyrodniczo-Leśne, Rezerwat Pokazowy Zwierząt, Pałac Branickich, Kruszyniany, Grabarka oraz wiele innych.

Uczestnicy mieli okazję nie tylko do poszerzenia wiedzy, ale także do integracji i wspólnego spędzenia czasu.