Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wypis, wyrys, mapa? Skorzystaj z i.Wniosek!

Wypis, wyrys, mapa? Skorzystaj z i.Wniosek!

25 Maja 2020

Uprzejmie informujemy, że w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru istnieje możliwość zamawiania dokumentów o wydanie wypisu i wyrysu z operatu ewidencyjnego, jak również zamawiania map ewidencyjnych i zasadniczych za pośrednictwem portalu internetowego i.Wniosek.

W celu skorzystania z aplikacji i.Wniosek wystarczy uruchomić portal w dowolnej przeglądarce internetowej, a następnie zalogować się za pomocą danych, które otrzymacie Państwo po założeniu konta użytkownika.

Po zalogowaniu się będzie możliwość złożenia wniosku oraz uiszczenia należnej opłaty za zamawiane dokumenty. Wszystko nastąpi bez wychodzenia z domu wyłącznie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Portal i.Wniosek dostępny jest na stronie internetowej powiatu pod adresem https://iwniosek.szamotuly.com.pl/#/logowanie.