Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wyróżnienie w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY (..)

Wyróżnienie w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020

14 Stycznia 2020

Wyróżnienie w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020

Miło nam poinformować, że  trzy  zespoły Szkół dla których organem prowadzącym jest Powiat Szamotulski, otrzymały wyróżnienie  w rankingu Perspektyw 2020 - Najlepsze Licea i Technika w Polsce.  Srebrną Tarczą wyróżniony został Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach, natomiast  Brązową Tarczą  w kategorii jednego z najlepszych liceów został wyróżniony Zespół Szkół nr 1 im. Piotra Skargi w Szamotułach, również Tarczę Brązową  dla jednego z najlepszych techników otrzymał Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach. To sukces wynikający ze współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, lokalnych władz oświatowych i samorządowych, dbających o dobre warunki pracy swoich szkół. Wielkie brawa i gratulacje ! Jesteśmy dumni!