Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/XXXIII Sesja Rady Powiatu Szamotulskiego

XXXIII Sesja Rady Powiatu Szamotulskiego

28 Kwietnia 2022

Dnia 27 kwietnia 2022 r. odbyła się XXXIII Sesja Rady Powiatu Szamotulskiego. W pierwszej kolejności Radni Powiatowi zapoznali się ze sprawozdaniem z działalności Zarządu Powiatu oraz realizacji uchwał Rady. Kolejnym punktem obrad było przedstawienie programu współpracy Powiatu Szamotulskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2021 roku. Następnie omówiono sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie zaprezentował Dyrektor Jaromir Zieliński. Na koniec Radni podjęli uchwały związane ze zmianami w Wieloletniej Prognozie Finansowej oraz w budżecie Powiatu na rok 2022.