Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Z zaangażowaniem nieśli pomoc. Dziękujemy !

Z zaangażowaniem nieśli pomoc. Dziękujemy !

9 Października 2019

Z zaangażowaniem nieśli pomoc. Dziękujemy !

Dzisiaj, tj. 9 października br. Starostowie Powiatu Szamotulskiego Beata Hanyżak i Rafał Zimny spotkali się z trójką uczniów Zespołu Szkół Nr 3 im. H. Kołłątaja w Szamotułach wraz z opiekunem  oraz Zastępcą  Dyrektora szkoły Danutą Kubiaczyk. Wiktoria Florkiewicz, Tomasz Drożdżyński oraz Kacper Sobierajski to młodzi ludzie, którzy podczas IX Szamotuły Samsung Półmaraton wzięli udział w akcji ratowania życia jednego z uczestników biegu, u którego doszło na trasie do zatrzymania krążenia. Włodarze Powiatu  oraz obecni na spotkaniu Dyrektorzy IX Szamotuły Samsung Półmaraton Rafał Krzykała oraz  Bartosz Węglewski, pogratulowali i podziękowali młodzieży za godną pochwały postawę oraz zaangażowanie w ratowanie ludzkiego życia. Bardzo dziękujemy !