Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Zadanie pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 2738P (..)

Zadanie pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 2738P Nowy Tomyśl – Duszniki” zrealizowane

11 Grudnia 2018

Zakończono przebudowę drogi powiatowej 2738P Nowy Tomyśl – Duszniki na odcinku o długości 980 m. Zakres prac objął m.in. wykonanie nakładki mineralno – asfaltowej  wraz z regulacją wysokościową zjazdów na posesje, drogi gminne oraz pola uprawne, a także oczyszczenie, odmulenie i obsianie trawą rowów przydrożnych i utwardzenie poboczy. Wykonane prace z pewnością przyczynią się do podniesienia bezpieczeństwa uczestników ruchu. Koszt realizacji zadania wyniósł 891.682,35 zł, a jego wykonawcą było przedsiębiorstwo Infrakom Kościan Sp. z o.o. Sp. k. 50 % kosztów realizacji zadania pokryła Gmina Duszniki.

Na zdjęciach:

droga przed