Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Zakończenie sezonu u Błękitnych Wronki

Zakończenie sezonu u Błękitnych Wronki

18 Czerwca 2019

Wtorek 18.06. był dla Błękitnych Wronki dniem podsumowań. Uroczystość zakończenia sezonu piłkarskiego rozpoczęła się tradycyjną paradą drużyn. Na płycie Popowskiego boiska prezentowały się zespoły dziecięce z każdej niemal grupy wiekowej - od skrzatów i żaków, przez orlików i trampkarzy, aż po zespoły juniorskie.

Najbardziej aktywni klubowicze otrzymali wyróżnienia. Pamiątkowe medale i puchary wręczali m.in. znani trenerzy i zawodnicy - Paweł Janas i Marek Bajor. Spotkanie z nimi stanowiło dla młodych adeptów futbolu nie lada gratkę. Podobnie zresztą jak okazja do starć z rodzicami. Choć brzmi to niesamowicie organizatorzy zadbali, by również oni zaangażowali się w przebieg uroczystości. I tak - tatusiowie rozegrali mecz z drużyną trampkarzy młodszych. Mamusie natomiast stanęły w szranki z zespołem żaków.

Nie obyło się również bez poczęstunku oraz rozmaitych gier i zabaw.

Na uroczystości obecny był Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Pan Kazimierz Michalak. Reprezentując Powiat Szamotulski wręczył on władzom wronieckiego klubu prezent - worek piłek.

Źródło: Artur Hibner

Zdjęcia: Artur Hibner