• tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty

Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty

17 Sierpnia 2022

W niedzielę 14 sierpnia 2022 roku Zarząd Koła PZW Gałowo zorganizował zawody wędkarskie o Puchar Starosty Szamotulskiego. Miały one miejsce nad Zalewem Radzyny w Przyborowie.

W kategorii emerytów zdobywcą Pucharu Starosty został prezes koła Janusz Broniarczyk 2405 pkt, drugie miejsce zajął Marian Kopras 1825 pkt, a trzecie Józef Rożanek 1605 pkt. W kategorii seniorów zwycięstwo odniósł Radosław Nowak 3645 pkt, drugi wynik osiągnął Paweł Rożanek 1875 pkt, a trzeci Tomasz Regulski 1345 pkt. W kategorii juniorów zwycięzcą został najmłodszy uczestnik imprezy Hubert Spychała, który uzyskał wynik 1905 pkt i w ten sposób zdobył Puchar Starosty Szamotulskiego. Drugie miejsce zajął Patryk Rożanek 1280 pkt, a trzecie Jakub Nazim 355 pkt.

Na zakończenie zawodów Starosta Szamotulski Beata Hanyżak oraz Prezes Koła Janusz Broniarczyk wręczyli puchary oraz upominki zwycięzcom. Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy owocnych połowów w następnych zawodach.