Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Zawody strzeleckie służb mundurowych

Zawody strzeleckie służb mundurowych

16 Września 2019

Zawody strzeleckie służb mundurowych

14 września br, pod patronatem Starosty Szamotulskiego odbyła się kolejna edycja Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych o puchar Przewodniczącego  Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Zarządu Terenowego Emerytów i Rencistów Powiatu Szamotulskiego oraz o puchar Starosty Szamotulskiego.

Punktualnie o godzinie 10.00 Starosta Szamotulski Beata Hanyżak dokonała oficjalnego otwarcia zawodów na strzelnicy w Piotrkówkach. Przybyli zawodnicy mierzyli się w konkurencji indywidualnej i drużynowej strzelania do celu. Wśród drużyn znaleźli się przedstawiciele m.in. służby więziennej, policji i straży pożarnej. Szczęśliwym zwycięzcom puchary wręczył Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Maciej Trąbczyński.

Po wysiłkach sportowej, strzeleckiej rywalizacji na uczestników czekała wojskowa grochówka. Zwycięskim drużynom gratulujemy precyzji i sokolego wzroku!