Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Zdalne posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu (..)

Zdalne posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Szamotulskiego

6 Maja 2020

Dzisiaj, tj. 6 maja br. o godz. 11, odbyło się zdalne posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Szamotulskiego w składzie Roman Hojan- przewodniczący, Tomasz Augustyn, Sławomir Chamczyk, Ryszard Firlet , Włodzimierz Malinowski, Przemysław Nowak oraz przy udziale zaproszonych gości : Skarbnika Powiatu Artura Biniak, Dyrektor SP ZOZ Remigiusza Pawelczaka, Dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej Marka Urbańskiego, Dyrektora Muzeum - Zamek Górków Michała Kruszony. Przebieg obrad zawierał następujące punkty:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Przyjęcie protokołu z ostatniego posiedzenia komisji.
  3. Analiza sprawozdań z realizacji planów finansowych Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach, Muzeum - Zamek Górków w Szamotułach oraz Powiatowej Biblioteki Publicznej w Szamotułach za 2019 r.
  4. Analiza sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Szamotulskiego za 2019 rok oraz analiza informacji o stanie mienia.
  5. Analiza sprawozdania z wykonania Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2019 - 2037 za 2019 r.
  6. Zapoznanie się z opinią RIO w Poznaniu o przedłożonym sprawozdaniu z wykonania budżetu Powiatu Szamotulskiego za rok 2019 wraz z informacją o stanie mienia i objaśnieniami.
  7. Analiza sprawozdania finansowego za 2019 r.
  8. Zapoznanie się ze sprawozdaniem Rb-NDS za 2019 r.
  9. Zapoznanie się z wykazem uchwał Zarządu Powiatu Szamotulskiego w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie powiatu na 2019 r.
  10. Wolne głosy i wnioski.
  11. Zakończenie posiedzenia.