Życzenia Wielkanocne

15 Kwietnia 2019

Kartka z życzeniami z okazji Świąt Wielkanocnych z treścią: Wesołego Alleluja! Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wszystkim Mieszkańcom Powiatu Szamotulskiego życzymy zdrowych i pogodnych Świąt, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Niech ten czas, upływa w radosnym, wiosennym nastroju oraz będzie okazją do serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego Piotr Michalak Przewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego Radosław Łanoszka Wicestarosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz Starosta Szamotulski Beata Hanyżak Wielkanoc 2019 r.

Treść życzeń:

Wesołego Alleluja!