Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Życzenia dla Sołtysów

Życzenia dla Sołtysów

11 Marca 2022
Z okazji obchodzonego w dniu 11 marca Dnia Sołtysa pragniemy wszystkim sołtysom, a szczególnie urzędującym w gminach Powiatu Szamotulskiego, złożyć najserdeczniejsze życzenia.
Dzięki swojemu zaangażowaniu i codziennej ciężkiej pracy na rzecz lokalnej wspólnoty, przyczyniacie się Państwo do pozytywnych zmian i stałego rozwoju gospodarczego, społecznego i kulturalnego.
Gorące podziękowania składamy na Wasze ręce za prace w minionych dniach. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wielkiemu sercu widzieliśmy jak małe społeczności ruszają do pomocy związanej z wojną na Ukrainie i uchodźcom. Było to niesamowite pokazanie jedności mieszkańców wszystkich sołectw.
Życzymy wielu pomysłów, wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie, niesłabnącego zapału oraz powodzenia w realizacji nowych, ambitnych projektów.
Niech Wasz trud i poświęcenie będą zauważalne i doceniane przez lokalną społeczność.

Starosta Szamotulski Beata Hanyżak
Przewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego Radosław Łanoszka