terminarz dnia 09.10.2022

Kategoria: URZĄD
Data: 2022-08-02 - 2022-10-14

Masz 16-24 lat i mieszkasz w Wielkopolsce?
Chcesz poszerzyć swoje kompetencje w działalności społecznej?
Akademia Młodzieżowych Liderów
Czeka na Ciebie!
Udział w projekcie jest BEZPŁATNY!
Co oferujemy?
3 weekendowe zjazdy
5 webinariów
w trakcie których zdobędziesz wiedzę m.in z zakresu
funkcjonowania NGO, fundraisingu, komunikacji,
wystąpień publicznych i debat, kreowania wizerunku,
zarządzania projektami
2000 zł na realizację społecznej inicjatywy
Rekrutacja trwa do 14 października!
Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na www.przybyszewo.pl

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności -
Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
NOWEFIO na lata 2021-2030

Miejsce: Hala Sportowa "Hala Wacław" w Szamotułach
Kategoria: SPORT
Data: 2022-10-09
Godzina: 7:30

Już wkrótce wystartuje X Szamotuły Samsung Półmaraton, którego partnerem strategicznym jest Powiat Szamotulski. Wydarzenie to zostało także objęte patronatem przez Starostę Szamotulskiego Beata Hanyżak

9 października spotkamy się pod Halą Wacław w Szamotułach, gdzie znajdzie się start oraz meta biegu, w którym udział wezmą zawodnicy z całej Polski.

Oprócz głównego biegu odbędzie się także bieg rodzinny na dystansie 800m.

Informujemy o czasowej zmianie organizacji ruchu, która zostanie wprowadzona podczas X Szamotuły Samsung Półmaraton w dniu 9.10.2022 od godziny 9:00 do godziny 14:00. Szczegółowe mapy znajdziecie Państwo na stronie: Mapy objazdów dla mieszkańców - X Szamotuły SAMSUNG Półmaraton (samsunghalfmarathon.com)

W dniu 8.10.2022 od godziny 7:00 zamknięte zostaną parkingi od bramy wjazdowej przy stadionie ( parking hotelowy), aż do szamotulskiej pływalni. Wyłączony z użytkowania zostanie również parking pomiędzy pływalnią. Przywrócone do użytkowania zostaną one w dniu 9.10.2022 o godzinie 16:00.

Zapraszamy na trasę biegu! Kibicujmy wszystkim sportowcom, którzy będą próbować pobić swoje życiówki i przekraczać właśnie granice. Przewidziane są także dodatkowe atrakcje: darmowe zamku dmuchane czy gry i zabawy.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: Szamotuły Półmaraton | Facebook

Miejsce: Hala Sportowa "Hala Wacław" w Szamotułach
Kategoria: SPORT
Data: 2022-10-09
Godzina: 7:30

Oprócz głównego biegu odbędzie się także bieg rodzinny na dystansie 800m.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: Szamotuły Półmaraton | Facebook