terminarz dnia 20.01.2024

Miejsce: Hala „Nałęcz” (Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja, ul. Mickiewicza 4 w Szamotułach)
Kategoria: KULTURA
Data: 2024-01-20
Godzina: 17:00
KULTURA / 2024-01-20

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Powiatu Szamotulskiego na Koncert Noworoczny „Muzyka, szampan i miłość” w wykonaniu czterech solistów i Orkiestry Salonowej „MODERATO” pod dyrekcją Orlina Bebnowa, który odbędzie się 20 stycznia o godz. 17.00 na hali „Nałęcz” w Szamotułach.

Koncert ten to zbiór najpiękniejszych utworów autorstwa J. Straussa oraz innych najpopularniejszych kompozytorów operetkowych, takich jak choćby Emmerich Kalman czy Franz Lehár. W repertuarze najbardziej znane arie i piosenki, takie jak „Wielka Sława”, „Aria Wilii”, „Gdybym był bogaczem”, czy „Usta milczą”.

Wejście za okazaniem zaproszeń dostępnych w Szamotulskim Ośrodku Kultury, Kinie Halszka i Starostwie Powiatowym.

Kategoria: KULTURA
Data: 2024-01-20