terminarz dnia 27.01.2024

Kategoria: SPORT
Data: 2024-01-27
SPORT / 2024-01-27

27 stycznia Hala Nałęcz przy Zespole Szkół nr 3 w Szamotułach stanie się areną emocjonującego turnieju Laser Tag na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP).

Wydarzenie jest współorganizowane przez Powiat Szamotulski.

Uczestnicy mają okazję wesprzeć WOŚP, wpłacając symboliczną kwotę wejściową w wysokości minimum 20 zł od osoby. Wszystkie zebrane fundusze trafią bezpośrednio do puchy na zakup sprzętu medycznego dla dziecięcych oddziałów szpitalnych.

Zapraszamy wszystkich do udziału w turnieju, który połączy pasję do gry z dobrym uczuciem pomagania potrzebującym.

Miejsce: Hala Nałęcz w Szamotułach
Kategoria: SPORT
Data: 2024-01-27 - 2024-01-28

Wydarzenie jest współorganizowane przez Powiat Szamotulski.