terminarz dnia 07.02.2024

Kategoria: KULTURA
Data: 2024-02-07
KULTURA / 2024-02-07

Zapraszamy do udziału w IX Ogólnopolskim Konkursie „W Hołdzie Obrońcom Ojczyzny”. Tego roczna edycja odbywa się pod hasłem „Za wolność, która nie miała granic i ceny. Polacy o walkach o niepodległość w różnych zakątkach świata”. Konkurs orgaznizowany jest pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego przez Szkołę Podstawową im. T. Kościuszki w Kwilczu.

Konkurs rozgrywany jest w 2 kategoriach wiekowych dla uczniów klas VI, VII i VIII szkoły podstawowej oraz dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz w 5 kategoriach tematycznych: recytatorski, pieśni patriotycznej, historyczny, plastyczny i literacki.

Regulamin oraz karty zgłoszeniowe znajdziecie na stronie organizatora: Szkoła Podstawowa w Kwilczu (superszkolna.pl)

Opis plakatu:

Honorowy patronat Marszałek Województwa Wielkopolskiego; Wielkopolski Kurator Oświaty; Starosta Powiatu Międzychodzkiego; wójt gminy Kwilcz. Regulamin IX ogólnopolskiego konkursu „W Hołdzie Obrońcom Ojczyzny” IX edycja 2023/2024 pod hasłem: „Za wolność, która nie miała granic i ceny. Polacy w walkach o niepodległość w różnych zakątkach świata” rozgrywana w roku 110 rocznicy urodzin Łukasza Cieplińskiego i 230 rocznicy Insurekcji Kościuszkowskiej ORGANIZATOR: Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Kwilczu współorganizator: Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji im. Floriana Mazurkiewicza oraz Biblioteka Publiczna. Kategorie: 1. Konkurs recytatorski 2. Konkurs pieśni patriotycznej 3. Konkurs historyczny 4. Konkurs plastyczny 5. Konkurs literacki. Patronat medialny: Międzychód Naszemiasto; wieści międzychodzkie.pl; Informator Kwilecki; RADIO Poznań.

Na plakacie widnieje następujący logotypy: Wielkopolska; Kuratorium Oświaty w Poznaniu; Powiat Międzychodzki; Kwilcz.

Kategoria: KULTURA
Data: 2024-02-07