terminarz dnia 21.04.2024

Kategoria: KULTURA
Data: 2024-02-29 - 2024-04-26
KULTURA / 2024-02-29

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Szamotulski do udziału w Konkursie Literackim pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat”.

Prace prosimy przesyłać do 26 kwietnia 2024 roku (w formie PDF na adres mailowy ).

Celem konkursu jest propagowanie twórcści literackiej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych poprzez nagradzanie jej twórców oraz stworzenie możliwości debiutu nieznanym dotąd autorom. Rozwijanie umiejętności literackich, uwrażliwienie na piękno i bogactwo języka ojczystego.

Szczegóły w Regulaminie, który znjadziecie na stronie: Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” | Starostwo Powiatowe w Szamotułach (powiat-szamotuly.pl)

Kategoria: KULTURA
Data: 2024-02-29 - 2024-04-26

Zapraszamywszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Szamotulski do udziału w Konkursie Literackim pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat”.

Miejsce: Zalew Radzyny Duże
Kategoria: SPORT
Data: 2024-04-21
SPORT / 2024-04-21

Zapraszamy na pierwszą turę zawodów wędkarskich Mistrzostw Koła SUM!

Cykl ten został dofinansowany przez Powiat Szamotulski.

Zawody odbędą się 21 kwietnia na Zalewie Radzyny Duże (zbiórka na parkingu przy szkole w Przyborowie).

Losowanie stanowisk rozpocznie się o 7:00, a samo wędkowanie odbędzie się w godzinach 8:00 - 12:00.

Więcej informacji na plakacie i u organizatora.

Opis plakatu:

Sum - Ogłoszenie.

Zarząd Miejsko Gminnego Koła nr 126 SUM w Szamotułach serdecznie zaprasza wszystkich człnków Koła na zawody wędkarskie rozpoczynające sezon 2024:

• Zbiórka na parkingu przy szkole w Przyborowie.
  • Losowanie stanowisk - godz. 7:00.
  • Wędkowanie - 8:00 - 12:00.
  • Połów na jedna edkę spławikową.
  • Zawody rozgrywane w kategorii Junior, Senior, Supersenior.
  • Dla uczestników przewidziano poczęstunek.
  • Zawody współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Szamotułach.

Zapis trwają do 18 kwietnia 2024 roku, przyjmowane są u Kol. Damiana Przybylskiego pod numerem telefonu: 667110553 (najlepiej w formie sms: imię,naziwsko, kategoria).

Zapraszamy do licznego udziału w zawodach.
Miejsce: Zalew Radzyny Duże
Kategoria: SPORT
Data: 2024-04-21

Zapraszamy na pierwszą turę zawodów wędkarskich Mistrzostw Koła SUM!

Cykl ten został dofinansowany przez Powiat Szamotulski.

Więcej informacji na plakacie i u organizatora.