terminarz dnia 25.04.2024

Kategoria: KULTURA
Data: 2024-02-29 - 2024-04-26
KULTURA / 2024-02-29

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Szamotulski do udziału w Konkursie Literackim pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat”.

Prace prosimy przesyłać do 26 kwietnia 2024 roku (w formie PDF na adres mailowy ).

Celem konkursu jest propagowanie twórcści literackiej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych poprzez nagradzanie jej twórców oraz stworzenie możliwości debiutu nieznanym dotąd autorom. Rozwijanie umiejętności literackich, uwrażliwienie na piękno i bogactwo języka ojczystego.

Szczegóły w Regulaminie, który znjadziecie na stronie: Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” | Starostwo Powiatowe w Szamotułach (powiat-szamotuly.pl)

Kategoria: KULTURA
Data: 2024-02-29 - 2024-04-26

Zapraszamywszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Szamotulski do udziału w Konkursie Literackim pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat”.