terminarz dnia 29.05.2024

Miejsce: Starostwo Powiatowe w Szamotułach
Kategoria: URZĄD
Data: 2024-05-22 - 2024-05-30

Już wkrótce najważniejszy dzień naszych młodszych Mieszkańców - Dzień Dziecka!

Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Moje miejsce w Powiecie Szamotulskim”.

Narysujcie jakie miejsce w Powiece Szamotulskim jest dla Was najważniejsze!

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży uczęszczającej do przedszkoli i szkół podstawowych. Konkurs organizowany jest w kategoriach wiekowych: przedszkolaki, klasy I - IV oraz klasy V - VIII.

Co trzeba zrobić?

- wykonać pracę plastyczną do 30 maja w formacie A4 dowolną techniką (farba, kredka, pastele, wyklejanka, plastelina). Rozstrzygniecie konkursu nastąpi internetowo 3 czerwca. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni upominkiem.

- zdjęcia wykonanej pracy wraz z: imieniem i nazwiskiem, szkołą i klasą do której dziecko uczęszcza, parę słów co przedstawia praca oraz zgodę rodzica lub opiekuna prawnego przesyłajcie na adres

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Konkurs Plastyczny z okazji Dnia Dziecka

Tekst plakatu: