terminarz dnia 31.05.2024

Miejsce: Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Dusznikach
Kategoria: SPORT
Data: 2024-05-31

Już 31 maja br. odbędzie się wyjątkowa sportowa impreza wspierana przez Powiat Szamotulski - kolejna edycja Międzynarodowego mityngu skoku o tyczce „Lisek w domu”!

Ponownie przy Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Dusznikach zbiorą się światowe gwiazdy tej dyscypliny, oczywiście z Piotrem Liskiem na czele!

To doskonała okazja, aby na żywo zobaczyć emocjonującą rywalizację na najwyższym poziomie. Ponadto, na najmłodszych czekają wyjątkowe atrakcje, które zapewnią im świetną zabawę i niezapomniane wspomnienia.

Zapraszamy wszystkich chcących przeżyć wielkie, sportowe emocje!

Tekst plakatu

31 maja 2024

World Athletics

Continental Tour Bronze

Międzynarodowy mityng skoku o tyczce w Dusznikach

Miejsce: Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Dusznikach
Kategoria: SPORT
Data: 2024-05-31

Zapraszamy wszystkich chcących przeżyć wielkie, sportowe emocje!

Tekst plakatu

31 maja 2024