terminarz dnia 22.06.2024

Kategoria: URZĄD
Data: 2024-06-22

Regionalny Związek Pszczelarzy Wielkopolski Północnej w Chodzieży informuje o możliwości przystąpienia do udziału w programie: „Program poprawy warunków fitosanitarnych rodzin pszczelich poprzez wsparcie zakupu pokarmów pszczelich”

Pszczelarzy, którzy są poza strukturami PZP lub nigdzie nie zarejestrowani, prosimy o zgłaszanie się do oddziałów terenowych najbliższych miejsca zamieszkania w celu wyrażenia chęci przystąpienia do programu i otrzymania pokarmu dla pszczół.

Wsparcie dla Wielkopolskich Pszczelarzy

Wielkopolscy Pszczelarze

"Program poprawy warunków fitosanitarnych rodzin pszczelich poprzez wsparcie zakupu pokarmów pszczelich"

Pozwala na uzyskanie ciasta dla pszczół finansowanego przez Samorząd Województwa Wielkpolskiego.

Zainteresowanych prosimy zgłaszać się do 22.06.2024 r. w

Regionalnym Związku Pszczelarzy Wielkopolski Północnej w Chodzieży, tel. 67 282 97 32

Regionalnym Związku Pszczelarzy Wielkopolski Południowej im. prof. Teofila Ciesielskiego, tel. 62 757 44 85

Regionalnym Związku Pszczelarzy w Koninie, tel. 63 242 49 05

Rejonowym Związku Pszczelarzy w Lesznie, tel. 65 520 97 40

Wojewódzkim Związku Pszczelarzy w Poznaniu, tel. 61 848 37 98

Kategoria: URZĄD

Wsparcie dla Wielkopolskich Pszczelarzy

Wielkopolscy Pszczelarze

Zainteresowanych prosimy zgłaszać się do 22.06.2024 r. w

Regionalnym Związku Pszczelarzy w Koninie, tel. 63 242 49 05

Rejonowym Związku Pszczelarzy w Lesznie, tel. 65 520 97 40

Wojewódzkim Związku Pszczelarzy w Poznaniu, tel. 61 848 37 98

Miejsce: Szczuczyn
Kategoria: KULTURA
KULTURA / 2024-06-22

Stowarzyszenie Aktywny Szczuczyn zaprasza na Piknik Rodzinny pod hasłem „Tu Jest Nasze Miejsce Tu Jest Nasz Dom”, który odbędzie się 22 czerwca 2024 r.

Nie zabraknie licznych atrakcji, takich jak: Klub Strzelecki „Tarcza”, Pokaz Ratownictwa Medycznego, Dart czy gry terenowe.

Zachęcamy do udziału!

Piknik rodzinny w Szczuczynie

Tekst plakatu:

Stowarzyszenie Aktywny Szczuczyn, Sołtys i Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich Wsi Szczuczyn zapraszają

22.06.2024 Piknik Rodzinny w Szczuczynie

Tu jest Nasze Miejsce. Tu jest Nasz Dom

Godz. 14.00 Msza polowa | Koncert zespołu Boże Nutki

Samochód elektryczny | Klub Strzelecki "Tarcza" | Quady

Samochody - Classic Team Szamotuły | Warsztaty - Lepsze Szamotuły

Dmuchańce i wata cukrowa | Pokaz Ratownictwa Medycznego

Stoisko - Semco | Straż Miejska i Policja | Dart - Stowarzyszenie Awejjosa

Gra terenowa i inne atrakcje